Szerzej o naszej firmie

Przedsiębiorstwo nasze od 45 lat zajmuje się naprawami silników spalinowych.Specjalizujemy się w naprawach silników min. takich marek jak: Perkins, Deutz, Cummins, Yanmar,Leyland, Fendt, Andoria, Ursus, Zetor, Hatz, Toyota, Mitsubishi, Isuzu VW. Silniki po naprawie poddajemy próbie hamowania. Na naprawy udzielamy gwarancji.


LICENCJE

Posiadamy licencję Firmy NGV AGROTRAK Sp. z o.o. Kraków na adaptację silników z zapłonem samoczynnym (Diesla) 2, 3, 4, 6 cylindrowym do zasilania gazem ziemnym, biogazem oraz gazem płynnym propan-butan.

  • Przedsiębiorstwo nasze działa w ogólnopolskiej sieci BOSCH DIESEL - CZĘŚCI - PARTNER.

  • Jesteśmy serwisem firmy BTH FAST Nadarzyn, wyłącznego przedstawiciela w Polsce producenta silników spalinowych DEUTZ.

  • Wykonujemy naprawy posprzedażowe rozdzilaczowych pomp wtryskowych typu DPA.

  • Świadczymy usługi związane z regeneracją zespołów i podzespołów silników spalinowych.

  • Prowadzimy pełny serwis wózków widłowych. Dysponujemy częściami zamiennymi, materiałami eksploatacyjnymi w cenach niższych od cen serwisów fabrycznych.

  • Wykonujemy naprawy systemów Common Rail. Jesteśmy w posiadaniu urządzeń, które umożliwiają nam sprawdzanie, regulację, naprawy systemów: BOSCH, DELPHI, SIEMENS, DENSO.

 

LOKALIZACJA

Przedsiębiorstwo Mechanizacji Rolnictwa Sp. z o. o. w zlokalizowane jest przy drodze Opole – Krapkowice, w miejscowości Przywory, około 12 km od centrum Opola. Miejscowość Przywory oddalona jest o 10 km od autostrady A4 i o 11 km od trasy szybkiego ruchu E40. (mapa)